Water meter ;) Creadit: www.metron.torun.pl Download link:

Water meter :wink:

Creadit:
http://www.metron.torun.pl

Download link:
https://drive.google.com/open?id=0B1inCE3a6ef7ZkxMeXl6ejVUanM

7dcf24b85af8605be04b77a3b542d450.png

1 Like

Kool face, thank`s

se ve excelente en mi D5+ gracias…

:slight_smile: Good work!

Very nice, “our own” clockskin from Poland! Thanks, dzięki !

Fantastic! :slight_smile:

Cześć możesz podpowiedzieć jak wgrywać te tarcze na lemfo Lem 5?

Zajebisty!!! :slight_smile:

@Sebastian_Burtan Będzie trudno, bo sam dopiero zamierzam sobie sprawić kw88. :slight_smile: Ale z tego co widziałem na forum, to są tam opisy. Zresztą waham się pomiędzy kw88 i finow x5+ i nikt nie potrafi mi doradzić.

Jacek I have the kw88 and I am very happy with it, now I have bought lemfo lem5 + that is identical to the finow and is superior in ram and internal memory to kw88, but they are based on the same hardware-software, so that independently Of the memory of each one you buy the one that you most like aesthetically. I bought the two lol.

True this message is to praise the face of this precious water meter. WARNING … do not install it if your smartwatch is not submersible … it’s a joke very very good job.

@vicente_Rodriguez Thanks. Your comment is very helpfull for me.

@vicente_Rodriguez Finow x5+ ordered :slight_smile:

Cześć,
Czy mógłbyś podpowiedzieć sposób podegrania tych pięknych tarczy do Finow x5 lub Lemfo Lem 5. Czy trzeba instalować jakąś specjalną apikację ?

Generalnie piękne te tarcze. Jak dzieła sztuki :slight_smile:

@Jacek_Sikora ​ To bardzo proste. Na zegarku w głównym katalogu jest folder clockskin. Podłączasz zegarek kablem USB do komputera i do tego folderu kopiujesz rozpakowany katalog z tarczą. Struktura: Phone/clockskin/tarcza/ pliki tarczy, gdzie tarcza to nazwa rozpakowanego katalogu - w przypadku tego wodomierza będzie to “metron”. Zresztą możesz tę nazwę zmienić.

+Jcek Klodzinski Po podłączeniu do komputera kablem z zestawu z talerzykiem Lemfo LEM5 zegarek się ładuje i nie wykrywa go jak telefon na który można coś wgrać. Możesz pomóc w tej kwestii co zrobić dalej żeby zgrać tarcze?
PS.: Nadmienię że przez FILE MANAGER nie można znaleźć katalogu PHONE/clockskin/

@Sebastian_Burtan W moim X5+ po podłączeniu do talerzyka można wybrać w jaki sposób ma być zearek widziany przez USB - przesuwam palcem po ekranie w dół i mam opcję wyboru. Jeżeli w LEM5 jest tak samo, to pewnie masz ustawione, że ma tylko ładować. Przełącz na urządzenie MTP.

Niestety u mnie nie ma tej opcji nawet w ustawieniach nie mogę tego znaleźć co gorsza w Internecie też żadnych informacji jak przełączyć na ten tryb

@Sebastian_Burtan Pytaj na forum - ktoś, kto też ma LEM5 na pewno pomoże.